Chiller Grubu
Chiller GrubuChiller sistemleri soğutma grupları, bir çok alanda kullanılan soğutma sistemlerdir. Bunlar sanayi endüstriyel alanında makina veya kalıp soğutma olarak, hizmet alanında ise oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, forumlar, bina soğutma sistemleri ve benzeri yerleri veya alanlarında kullanılmaktadır.

CHILLER MODELLERİ

Chiller modelleri farklı tip ve ebatlarda çeşitli markaların ihtiyaçlara uygun şekilde tasarlanan modellere sahiptir. bu soğutucular sanayi ve endüstriyel alanda ve geniş alan soğutması için kullanıma uygun olarak hava soğutmalı Chiller, Su Soğutmalı Chiller olarak kullanıma sunulmuştur.

HAVA SOĞUTMALI CHILLER

Chiller soğutucu sistemlerinin içindeki gaz kütlesini bakır boru içinde devir daimi sırasında oluşan Sıcaklığın soğutulması için uygulanan sistemlerdir. Bu Hava Soğutmalı Chiller adından da anlaşıldığı gibi hava ile içindeki gazın soğutulan sistemlerdir. Hava Soğutmalı Chiller Modelleri kurulu olduğu mekanın ve ya işletmenin havadar olan genellikle çatıya konumlanan sistemlerdir. Bu Chiller Modelleri su verimliğinin az olduğu yerlerde konumlandırılır.

SU SOĞUTMALI CHILLER

Chiller; soğutucu sistemlerinin diğer bir şeklidir. Sistem aynıdır yanlınız bu Chiller soğutucularının bakır boru içinde dolaşan gaz kütlesini soğutmak için soğutucu olarak suyun kullanıldığı sistemlerdir. Su Soğutmalı Chiller Modelleri havadar bir alanın mümkün olmadığı yerlerde genellikle kurulduğu mekanın veya işetmenin kazan dairelerinde yani bodrum veya zemin katlara montajı gerçekleştirilir.

CHiLLER ENDÜSTRİ KULLANIMI

Chiller Soğutucuları endüstride soğuk su ihtiyacı özellikle, plastik üretim tesislerinde 10-12 ° C su çıkısı olması gereken enjeksiyon kalıplarının ve işlem yapılmış malın soğutulmasında, ayakkabı taban imalatında, kozmetik ve sabun üretim tesislerinde gerekmektedir. Ciklet, çikolata ve şekerleme üretim hattında, her türlü soğutma ve iklimlendirme sağlayan endüstriyel tip uygulamalarda, soğuk su hazırlamada CHILLER sistemlerine ihtiyaç duyulur.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Soğuk Hava Deposu İmalatı-Bakım
- Endüstriyel Soğutma Üniteleri
- Endüstriyel Soğutma Üniteleri Tamir-Bakım-Montaj
- Merkezi Soğutma Sistemleri
- Chiller Grubu Bakım-Onarım
 
 
Pro WEB